Usługi i produkty dostosowane do wymagań klientów

Cab-instal

44-100 Gliwice ul. Bojkowska 45D

Zapytaj nas online

Usługi elektryczne przy zbrojeniu ściany nr5 w KWK Knurów-Szczygłowice

Usługi elektryczne przy zbrojeniu ściany nr 5 w pokładzie 502/2 pod ziemią w JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Knurów.

Przedmiot zamówienia obejmował wykonanie usług elektrycznych związanych ze zbrojeniem ściany nr 5 w pokładzie 502/2 pod ziemią w JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Knurów.

Zakres przedmiotu umowy obejmował:

  • zabudowę, połączenie i uruchomienie układu zasilania i automatyzacji sterowania wraz z wszystkimi czujnikami, systemem łączności, sygnalizacji i blokad bezpieczeństwa oraz wizualizacji stanów pracy na trzech przenośnikach taśmowych,
  • zabudowę, połączenie i uruchomienie układu zasilania, sterowania i systemu łączności, blokad bezpieczeństwa, oświetlenia oraz czujników automatyzacji na przenośniku ścianowym i podścianowym wraz z kruszarką,
  • zabudowę, połączenie i uruchomienie instalacji oświetlenia ściany, kruszarki i pociągu aparaturowego.

 

Pliki do pobrania:

Cab-instal
adres

Cab-instal

44-100 Gliwice ul. Bojkowska 45D

Zaufali nam:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.