Usługi i produkty dostosowane do wymagań klientów

Cab-instal

44-100 Gliwice ul. Bojkowska 45D

Zapytaj nas online

Budowa pompowni głównego odwadniania wraz z rozdzielnią zasilającą

Dostawa i zabudowa części elektrycznych rozdzielni oraz sterowania w ramach zadania: „Budowa pompowni głównego odwadniania wraz z rozdzielnią zasilającą na poz. 206m przy szybie „Bańgów”- etap III”.

Przedmiotem zadania była dostawa i zabudowa części elektrycznych rozdzielni oraz sterowania w ramach zadania: „Budowa pompowni głównego odwadniania wraz z rozdzielnią zasilającą na poz. 206m przy szybie „Bańgów”- etap III”.

Zakres zadania obejmował:

  • budowę drugiej sekcji rozdzielni średniego napięcia Nr 21 na poz. 206m,
  • wykonanie linii kablowej pomiędzy polem rozdzielczym nr 4 rozdzielni 6kV Nr 12 na powierzchni, a polem rozdzielczym nr 7 rozdzielni 6kV Nr 21 na poz. 206m,
  • wykonanie instalacji sterowania i monitoringu urządzeń pompowni głównego odwadniania na poz. 321m,
  • dostosowanie instalacji zdalnego sterowania i monitoringu urządzeń rozdzielni 6kV Nr 21 n poz. 206m i pompowni na poz. 321m,
  • aktualizacja i wykonanie dokumentacji technicznych.

 

Pliki do pobrania:

Cab-instal
adres

Cab-instal

44-100 Gliwice ul. Bojkowska 45D

Zaufali nam:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.