Usługi i produkty dostosowane do wymagań klientów

O firmie

Firma Cab-instal Sp. z o.o. została powołana do funkcjonowania w czerwcu 2009 roku jako firma usługowo-handlowa i jak sama nazwa wskazuje jej podstawowym zadaniem było wykonywanie instalacji elektrycznych polegających na montażu sieci kablowych w zakresie sieci teletechnicznych, sieci elektrycznych niskiego i średniego napięcia oraz sieci sterowania i zasilania kompleksów ścianowych na kopalniach węgla kamiennego. Firma była odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku górniczego, na firmy wykonawcze w zakresie instalacji elektrycznych. W pierwszym roku działalności gospodarczej firma zatrudniała pięciu elektryków, Kierownika Robót Elektrycznych i Dyrektora Handlowego.
W 2010 roku firma Cab-instal Sp. z o.o. nawiązała współpracę z firmą TAURUS Sp. z o.o. - polskim producentem baterii kondensatorów, w zakresie sprzedaży i zabudowy na kopalniach baterii kompensacji mocy biernej sieci SN. W wyniku tej współpracy w roku 2010 wykonano 5 takich instalacji. Współpraca ta pozwoliła o poszerzenie zakresu usług, o wykonywanie instalacji sieci SN w zakresie modernizacji celkowych pól zasilających 6kV na kopalniach węgla kamiennego.
W czerwcu 2011 roku firma Cab-instal Sp. z o.o. posiadała już zaplecze 10 wykwalifikowanych elektryków,  w tym Dyrektora Technicznego. Dalszy rozwój firmy to współpraca z firmą J-M Tronik Sp. z o.o. z Warszawy - producentem rozdzielnic SN, w zakresie montażu i zabudowy rozdzielnic 6kV w sieciach SN w obiektach podstawowych na powierzchni i na dole w kopalniach węgla kamiennego. W grudniu 2011 roku firma Cab-instal Sp. z o.o. przekroczyła obrót rzędu 10 mln. zł netto.
W styczniu 2012 roku podjęto decyzję o wdrożeniu w firmie Cab-instal Sp. z o.o. Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z normą ISO 9001:2009, w celu zapewnienia jak najwyższej jakości wykonywania instalacji kablowych dla dobra firmy i naszego Klienta. 
Aktualnie firma Cab-instal Sp. z o.o. zatrudnia ponad 60 osób i może się poszczycić wykonaniem ponad 30 instalacji sieci teletechnicznych, sieci sterowania i zasilania kompleksów ścianowych, sieci zasilania i oświetlenia niskiego napięcia oraz sieci zasilania SN w tym baterii kompensacji mocy biernej na kopalniach węgla kamiennego
i kopalniach miedzi, co zostało potwierdzone odpowiednimi referencjami.

Firma Cab-Instal Sp. z o.o. posiada certyfikat zintegrowanego systemu zarządzania i spełnia wymagania normy PN-EN ISO 9001:2015 "Systemy zarządzania jakością. Wymagania"  w obszarze działalności: "Projektowanie, produkcja, montaż i serwis urządzeń i instalacji elektrycznych. Usługi eksploatacyjne, montaż, konserwacja
i obsługa urządzeń i instalacji w zakładach górniczych" oraz wymagania normy PN-N-18001:2004 "Systemy zarządzania bezpieczeństwem i higieny pracy. Wymagania"   w obszarze działalności: "Usługi eksploatacyjne, montaż, konserwacja i obsługa urządzeń i instalacji w zakładach górniczych."

 

Pliki do pobrania:

Cab-instal
adres

Cab-instal

44-100 Gliwice ul. Bojkowska 45D

Zaufali nam:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.