Usługi i produkty dostosowane do wymagań klientów

Cab-instal

44-100 Gliwice ul. Bojkowska 45D

Zapytaj nas online

Budowa wraz z dostawą instalacji do wytwarzania i podawania mieszanin

Budowa wraz z dostawą instalacji do wytwarzania i podawania mieszanin doszczelniających na bazie wody słonej, popiołów lotnych z dodatkiem substancji dostępnych w kopalni, wraz z rurociągiem na powierzchni, w szybie, w wyrobiskach dołowych do miejsca wylewu w ścianie oraz technologią wytwarzania i przesyłania mieszaniny doszczelniającej. dla JSW S.A. KWK „Borynia-Zofiówka- Jastrzębie” Ruch „Jas-Mos”.

W ramach współpracy z firmami MAS Sp. z o.o., Carbospec M. Jaśniok S.J. oraz ALGOR Polska Sp. z o.o. wykonaliśmy część elektryczną zadania dotyczącego budowy wraz z dostawą instalacji do wytwarzania i podawania mieszanin doszczelniających na bazie wody słonej, popiołów lotnych z dodatkiem substancji dostępnych w kopalni, wraz z rurociągiem na powierzchni, w szybie, w wyrobiskach dołowych do miejsca wylewu w ścianie oraz technologią wytwarzania i przesyłania mieszaniny doszczelniającej. dla JSW S.A. KWK „Borynia-Zofiówka- Jastrzębie” Ruch „Jas-Mos”.

Umowa obejmowała następujący zakres prac:

  • wykonanie niezbędnych projektów wykonawczych i powykonawczych,
  • wykonanie głównej linii zasilającej SN o dł. 470mb z rozdzielni 6kV do stacji kontenerowej,
  • dostawę i montaż stacji kontenerowej z rozdzielnią 6kV, rozdzielnią 0,4kV oraz transformatorem 6/0,4kV 400V przy Hali Mieszalni,
  • wykonanie linii zasilającej nN 400V o dł. 40mb ze stacji kontenerowej do rozdzielni nN 400V,
  • wykonanie i zabudowę rozdzielni nN 400V w Hali Mieszalni,
  • wykonanie rezerwowej linii zasilającej nN 400V o dł. 330mb do stacji kontenerowej (w tym 170mb poprzez gotowy przepust pod torowiskiem) dalej jako ziemnej,
  • wykonanie linii zasilającej nN 500V o dł. 80mb do pompy wody słonej,
  • wyłożenie kabla sterowniczego o dł. 720mb z Hali Mieszalni do pompy wody słonej,
  • wykonanie linii zasilającej nN 400V o dł. 11mb do rozdzielni technologicznej.

Pliki do pobrania:


Galeria:

Cab-instal
adres

Cab-instal

44-100 Gliwice ul. Bojkowska 45D

Zaufali nam:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.