Usługi i produkty dostosowane do wymagań klientów

Cab-instal

44-100 Gliwice ul. Bojkowska 45D

Zapytaj nas online

Baterie kondensatorów średniego napięcia.

Jesteśmy producentem baterii kondensatorów przeznaczonej do kompensacji mocy biernej indukcyjnej w sieci elektroenergetycznej średniego napięcia 6kV  w tym zakładów górniczych.

Bateria kondensatorów wykonana jest jako przyścienna, wyposażona jest w człony kondensatorowe oraz odpowiednią aparaturę łączeniową i sterowniczą umożliwiającą poprawę współczynnika mocy w sieci 6kV.

Bateria zasilana jest przez pole w rozdzielni 6kV. Natomiast w wersji z polem dopływowym, może pracować jako bateria samodzielna wpięta w linię zasilającą SN 6kV i sterowana jest automatycznie lub ręcznie,

Bateria przewidziana jest do zabudowy na powierzchni oraz w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych, w pomieszczeniach niezagrożonych wybuchem metanu i zaliczonych do klasy A zagrożenia wybuchu pyłu węglowego. Bateria wykonana jest w stopniu ochrony IP54.

  • temperatura otoczenia w miejscu pracy od -10°C do +40°C
  • wilgotność względna w temperaturze otoczenia +40°C nie powinna przekraczać 95%

 

 


Galeria:

Cab-instal
adres

Cab-instal

44-100 Gliwice ul. Bojkowska 45D

Zaufali nam:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.